Türkiye'nin ilk eşli danslar topluluğu, 30. yılEŞLİ DANSLAR TOPLULUĞU


Sık Sorulan Sorular

Kurslarda ne giymeliyim?
Hareket ederken sizi rahatsız etmeyen, pantolon, etek, t-shirtler dans için uygun kıyafetlerdir. Odamızda soyunma kabinleri bulunduğundan kıyafetlerinizi rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

 

Dans ederken ayaklarınızın içinde hareket etmesini engellemeyecek, tercihen bot türü olmayan ayakkabılar kullanmanız rahat etmenizi sağlayacaktır. Kurslara dışarıda kullandığınız ayakkabılar ile katılmanıza izin verilmeyecektir. Yanınızda getirdiğiniz bir ayakkabı olmaması durumunda size galoş temin edilecektir. Bu, dans odamızın ve zemininin temizliği; dolayısı ile sizin sağlığınız ve rahatınız açısından çok önemlidir. Lütfen bu konuya özen gösteriniz.


Kurslara eşli katılmak zorunda mıyım?

Hayır, tek başınıza da kayıt yaptırabilirsiniz. Kurslarımıza eşit sayıda bay ve bayan kursiyer alındığından kurs sırasında bir eşiniz olacaktır. Ancak genellikle bayanların kurslara talebi fazla olduğundan, özellikle kurs kayıt haftalarının son gününde kayıt olan bayan kursiyerlerimizin eşsiz kalma olasılığı vardır. Bu açıdan bayan kursiyerlerin kayıt esnasında bay-bayan sayısına dikkat etmeleri ve eşsiz katılıyorlarsa kayıt dönemlerinin ilk günlerinde kayıt yaptırmaları yararlı olacaktır.

 

Kurslara kayıt olduğu hâlde derslere katılmayan kursiyerlerimizden topluluğumuz sorumlu değildir. Bu durumda eşsiz kalma olasılığı vardır. Bu nedenle kurslara devam konusunda özen göstermenizi rica ederiz.


Kurslara ODTÜ dışından da katılabilir miyiz?

Kurslarımız tüm Ankara'ya açıktır. Yalnız ODTÜ öğrencisi değilseniz tam ücret alınmaktadır.


Kurslar ile ilgili şikayetlerimi nereye bildirebilirim?

Her kurs dönemi sonunda size eğitmenlerimiz tarafından anket dağıtılmaktadır. Görüş ve önerilerinizi bu ankette belirtebilirsiniz. Kursunuzun son dersinde anketi eğitmenlerinizden isteyiniz!