DANCE SPORT CLUB


Antalya&Ankara kampımızın ardından 3. Etap Dans Sporu Yarışması, Türkiye Şampiyonası ve WDSF Adana&CDLD Open Yarışması için Adana'daydık!!

23-24-25-26 Ocak'ta her sene gerçekleştirdiğimiz kampımız için yine Antalya'daydık! 26-28-29 Ocak'ta ise Fame Dans Sporları Kulübü ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz Ankara kampımızı birbirinden değerli eğitmenlerimizin katılımı ile tamamladık.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorucu ve bir o kadar da eğlenceli kamp dönemimizin ardından 4 Şubat Cumartesi günü Adana Anemon Otel'de gerçekleşen 3. Etap KSY'ye 12 Latin ve 5 Standart çiftimiz ile katıldık. Aynı gün gerçekleşen Türkiye Şampiyonası'nda 5 Latin, 3 Standart çiftimiz ile ODTÜ'yü temsil ettik. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu güzel organizasyona ev sahipliği yapan Casa de la Danza ekibine teşekkür ediyor, oldukça yoğun bir kamp dönemini geride bırakıp, bizleri en iyi şekilde birbirinden güzel performanslarıyla  temsil eden tüm sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamın diliyoruz.

 

3. Etap Yarışma Sonuçları/ KSY (Klasman Sıralama Yarışması)

 

LATİN

 

Berat Keskin-Anastasiya Khomullo (C Klas 1.lik)

Mehmet Kantaş-Aslı Sümen (C Klas 4.lük)

Olkan Namlı-Gamze Keleş (C Klas 8.lik)

 

Canberk Çelik- Yasmin Naz Akyürek (D Klas 6.lık)

 

Onur Barış Zafer-Deniz Kazancıoğlu (E Klas 3.lük)

Gökhan Saygın-İnci Ekin Özkardeş (E Klas 4.lük)

Oğulcan Delil-Serra Gökçimen (E Klas 7.lik)

Mustafa Furkan Durgutlu-Ayşe Ayda Gerçek (E Klas 13.lük)

Can Güneş-Ekin Söylemez (E Klas 14.lük)

Amaç Aytan-Defne Yaluğ (E Klas 15.lik)

Abdullah Cem Gürses-Elif Yaman (E Klas 17.lik)

Ahmet Güzel- Aslı Selin Özzade (E Klas 18.lik)

  

 

STANDART

 

Gökberk İnan-Yağmur Gül (D Klas 1.lik)

Canberk Çelik-Zeynep Sonat Baltacı (D Klas 2.lik)

Altuğ Çataklı-Dila Bulanık (D Klas 3.lük)

Ahmet Emre Gürcan-İpek  Nur Doğan (D Klas 4.lük)

 

Emre Özzeybek-Selen Keleş (E Klas 1.lik)

 

 

Türkiye Şampiyonası Sonuçları

 

LATİN

 

Mert Erdem-Eda Karadeniz Çebi 9.luk

Berat Keskin-Anastasiya Khomullo 14.lük

Mehmetcan Kantaş-Aslı Sümen 20.lik

Canberk Çelik- Yamin Naz Akyürek 25.lik

Onur Barış Zafer-Deniz Kazancıoğlu 30.luk

 

 


STANDART

 

Umut Şahin-Elgin Ekin İli 3.lük

Emre Özzeybek-Selen Keleş 5.lik

Gökberk İnan-Yağmur Gül 6.lık



5 Şubat'ta gerçekleşen Adana Open yarışmasında da yarışıp bizleri temsil eden çiftlerimizi ve antrenörlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.