Türkiye'nin ilk eşli danslar topluluğu, 30. yılEŞLİ DANSLAR TOPLULUĞU


2019-2020 Dönemi Seçme Sonuçlarımız Açıklandı!

2019-2020 Latin branşı dansçı seçmeleri 28 Eylül Cumartesi gerçekleştirilmiş olup sonuçlarımız yukarıdaki gibidir. 7 Ekim saat 18.00’de Teknokent Spor Merkezi toplantı salonunda Latin altyapı üyeleri için tanışma toplantısı yapılacaktır. Bu toplantıya katılım zorunludur. Seçmelerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür eder, verdikleri emekler için katılım gösteren tüm adayları teker teker tebrik ederiz. Yeni altyapı üyelerimize ise önlerindeki yoğun ama keyifli günler için şimdiden başarılar dileriz. Dans etme isteğiniz hiç bitmesin!

2019-2020 Dans sporu yarışma sınıfı (latin) dansçı seçmeleri 28 Eylül Cumartesi gerçekleştirilmiş olup sonuçlarımız yukarıdaki gibidir. 8 Ekim saat 18.00’de 9. Yurt Topluluk odamızda dans sporu yarışma sınıfı (latin) için tanışma toplantısı yapılacaktır. Bu toplantıya katılım zorunludur. Seçmelerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür eder, verdikleri emekler için katılım gösteren tüm adayları teker teker tebrik ederiz. Yeni altyapı üyelerimize ise önlerindeki yoğun ama keyifli günler için şimdiden başarılar dileriz. Dans etme isteğiniz hiç bitmesin!

2019-2020 Standart branşı dansçı seçmeleri 29 Eylül Pazar gerçekleştirilmiş olup sonuçlarımız yukarıdaki gibidir. 8 Ekim Salı günü saat 19.30’da 9.Yurt topluluk odamızda Standart altyapı üyeleri için tanışma dersi yapılacaktır. Bu derse katılım zorunludur. Seçmelerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür eder, verdikleri emekler için katılım gösteren tüm adayları teker teker tebrik ederiz. Yeni altyapı üyelerimize ise önlerindeki yoğun ama keyifli günler için şimdiden başarılar dileriz. Dans etme isteğiniz hiç bitmesin!

2019-2020 Dans sporu yarışma sınıfı (standart) dansçı seçmeleri 29 Eylül Pazar gerçekleştirilmiş olup sonuçlarımız yukarıdaki gibidir. 8 Ekim Salı günü saat 19.30’da 9. Yurt topluluk odamızda dans sporu yarışma sınıfı (standart) altyapı üyeleri için tanışma dersi yapılacaktır (standart altyapı üyeleri ile birlikte). Bu derse katılım zorunludur. Seçmelerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür eder, verdikleri emekler için katılım gösteren tüm adayları teker teker tebrik ederiz. Yeni altyapı üyelerimize ise önlerindeki yoğun ama keyifli günler için şimdiden başarılar dileriz. Dans etme isteğiniz hiç bitmesin!

2019-2020 Hip Hop dansçı seçmeleri 5 Ekim Cumartesi gerçekleştirilmiş olup sonuçlarımız yukarıdaki gibidir. Hip Hop altyapı üyeleri için katılımın zorunlu olduğu bir tanışma toplantısı yapılacaktır. Bu toplantının yeri ve zamanı hem @odtueslidanslar @obc_family hesaplarından duyurulacak hem de dansçı adaylarımıza sms atılacaktır. Seçmelerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür eder, verdikleri emekler için katılım gösteren tüm adayları teker teker tebrik ederiz. Yeni altyapı üyelerimize ise önlerindeki yoğun ama keyifli günler için şimdiden başarılar dileriz. Dans etme isteğiniz hiç bitmesin!

2019-2020 Arjantin Tango dansçı seçmeleri 7 Ekim Pazar gerçekleştirilmiş olup sonuçlarımız yukarıdaki gibidir. 9 Ekim Çarşamba günü saat 19.30’da 9. Yurt topluluk odamızda Arjantin Tango altyapı üyeleri için tanışma dersi yapılacaktır . Bu derse katılım zorunludur. Seçmelerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür eder, verdikleri emekler için katılım gösteren tüm adayları teker teker tebrik ederiz. Yeni altyapı üyelerimize ise önlerindeki yoğun ama keyifli günler için şimdiden başarılar dileriz. Dans etme isteğiniz hiç bitmesin!